top of page
Szukaj
  • redakcja

Czy ten poseł jest w Sejmie, czy nie jest?
Brzmi może absurdalnie, lecz absurdalne nie jest.


Zastanawiam się czy Sławomir Mentzen jest jeszcze w Konfederacji? I zastanawiam się czy odciął się od projektu Konfederacji na temat zwiększenia kwoty wolnej od podatku, czy nie?

W jednym miejscu znalazłem jego wpis, gdzie chwali się, że K. przedstawiła projekt zwiększenia tej kwoty. A w innych miejscach czytam jego oświadczenia, że on nad tym bublem nie pracował a nawet tego bubla nie czytał przed wniesieniem go pod obrady Sejmu.


Przypomnę, że w bublu pomylono kwotę wolną od podatku z kwotą zmniejszającą podatek. Myślano o kwocie wolnej od podatku wynoszącej 60 tys. zł a w efekcie miałaby ona wysokość 500 tys. zł.


W sumie zastanawiam się czy Sławomir Mentzen jest w Sejmie, czy nie jest, skoro ten sztandarowy temat Konfederacji jest dla niego tak ważny, że do projektu zmian ustawowych nawet nie zajrzał.


***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – aby zobaczyć kliknij nasze logo.

***


Artykuł tytułu prasowego "Nowa Panorama"

Informacje o redakcji:

https://nowapanorama_blogspot_com/2022/12/stopka-redakcyjna_html

w przeglądarce zamiast "_" wpisz "."Mateusz Cieślak#konfederacja #sejm #rząd #senat #podatki #pieniądze #wpadka #kompromitacja #polityka #politycznykabaret #poseł #posłowie #parlamentPL #PO #KO #Lewica #PiS #PSL #TrzeciaDroga #Polska #ustawa #Bosak #Mentzen #AnnaBryłka #MichałWawer #Hołownia #Tusk #Biedroń #KorwinMikke


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page