top of page
Szukaj
  • redakcja

Marna i byle jaka? To ma być nasza Iga.Kim jest Iga Świątek wiedzą miliony ludzi na świecie. I ja także. Kim jest Krzysztof Wyszkowski - z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że nie wie tego większość mieszkańców woj. pomorskiego (nie mówiąc o innych przedstawicielach ludzkości). Ale dzięki wypowiedzi Krzysztofa Wyszkowskiego ja już wiem, że taki ktoś istnieje. Ba, wiem nawet, że jest doradcą wojewody ze wspomnianego województwa.

O tym, że Wyszkowski istnieje dowiedziałem się za sprawą jego publicznego komentarza, dotyczącego właśnie Igi. Ta postanowiła wesprzeć WOŚP, co ów Wyszkowski skomentował: "Zwykła siemana tandeciara".

Po tym wpisie pracodawca Krzysztofa Wyszkowskiego powinien poważnie zastanowić się, czy jego doradcą jest właściwa osoba. Tandeta oznacza bowiem bylejakość. Wyszkowski zarzucił Idze, że to co robi, wykonuje ona źle. A że Iga jest znana tylko z tego, że pracuje jako tenisistka, toteż doradca wojewody pomorskiego zarzucił jej, że jej gra w tenisa obarczona jest cechą złej jakości. Co może oznaczać tylko jedno - kompletne oderwanie od rzeczywistości.

Chcąc nie chcąc Iga jest osobą publiczną. Można ją więc publicznie krytykować. Krzysztofowi Wyszkowskiemu może nie podobać się to, że Iga daje na licytację WOŚP podwójną wejściówkę na swój mecz na kortach Rolanda Garrosa. Tak naprawdę jednak Wyszkowski nie skrytykował Igi, tylko ją najzwyczajniej obraził.

Kim on jest w życiu prywatnym nie wiem i nie wiem oczywiście jak się odnosi do innych pań. Jego publiczna wypowiedź wystawia mu wszakże złe świadectwo. A to, że sam sobie to świadectwo wystawił, znów świadczy o nim nienajlepiej.

Pomimo swego oderwania od rzeczywistości być może jednak sprawdza się on na stanowisku doradcy. Jest pewna mądrość, którą nam właśnie przekazał: "o tem, że mowa jest srebrem a milczenie złotem".

***

Uwaga

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – aby zobaczyć kliknij nasze logo.

***


Artykuł tytułu prasowego "Nowa Panorama"

Informacje o redakcji:

https://nowapanorama_blogspot_com/2022/12/stopka-redakcyjna_html

w przeglądarce zamiast "_" wpisz "."

Mateusz Cieślak***

Fot. Wikimedia.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Zakaz używania nazbyt hałaśliwych fajerwerków.

Zakaz używania nazbyt hałaśliwych fajerwerków - taka propozycja właśnie wpłynęła do Sejmu. Dotąd się nad tym nie zastanawiałem, ale faktycznie, gdy je kupowałem to bywały wśród nich nawet stosunkowo c

Kto będzie prezydentem Polski? Nazwiska zaskakują.

Ale zacznę prowokacyjnie. Gdyby to Podkarpacie wybierało prezydenta, to zostałby nim Daniel Obajtek, były szef PKN Orlen. To nie pozostawia raczej wątpliwości. Albo inaczej. Wybrany byłby ten, kto był

Krótko: "Tarcza Wschód" czyli nasza granica z Belgią

Jak zapowiedział premier, powstanie "Tarcza Wschód", czyli 10 mld zł n fortyfikacje "nie do przejścia" na granicy z Rosją i Białorusią. Ok. A co będzie, jeśli najeźdźcy przeczytają historię II wojny ś

Comments


bottom of page